Bucuresti (Sediul Central)

Adresa:
Str. Arh. Louis Blanc Nr.1 Sector 1 Bucuresti

Tel.: 021.230.41.54

Email: contact@asigur.com

Program: Zilnic 9.00–18.00
Sambata si Duminica Inchis

Agentia Dorobanti

Calea Dorobantilor 102-110, Sector 1, Bucuresti

+4 0747 060 109

dorobanti@asigest.ro

Agentia Cluj-Napoca

Strada Lalelelor 11-1, Cluj-Napoca 400000

+4 0741 369 028

cluj@asigest.ro

Agentia Constanta:

Str. Stefan cel Mare nr.2, Constanta

+4 0731 302 987

constanta@asigest.ro

Agentia Mures:

str. Gh. Doja nr 129/A (cladirea rosie la intersectia dintre Gh. Doja si str Alba Iulia), la etajul II

+4 0745 936 006

mures@asigest.ro

Agentia Oradea:

Bd. Decebal, nr.1, bl C16, parter, Oradea

+4 0359 42 5512

oradea@asigest.ro

Agentia Pitesti:

Str. Exercitiu, nr. 194, Pitesti, Jud. Arges

+4 0746 218 968

pitest@asigest.ro

Agentia Timisoara:

Piata Victoriei 5, Sc. B, Et. 1, Ap.3, Timisoara

+40 256 200 111

timisoara@asigest.ro